loading...
خلاصه کتاب اثر مرکب

خلاصه کتاب اثر مرکب

با مطالعه این کتاب 50 امتیاز به دست آورید
با ارسال نظر در پایین این کتاب 5 امتیاز به دست آورید

 

درباره کتاب

در کتاب "اثر مرکب" می خوانیم که چگونه ایجاد تغییراتی هر چند کوچک در رفتارها و کارها با رعایت تداوم و انسجام می تواند منجر به تغییرات بسیار مهمی در زندگی شود. وقتی تغییر کوچکی در طول یک بازه زمانی طولانی تکرار شود، به یک عادت همیشگی تبدیل می شود. این همان اثر مرکب است. تغییرات کوچک می تواند به کوچکی حذف هله هوله و مواد غذایی کم ارزش از رژیم غذایی و تماشای کمتر تلویزیون باشد.

 

کتاب اثر مرکب مناسب چه کسانی است؟

. افرادی که به دنبال تغییرات ثابتی در زندگی خود هستند

. افرادی که می خواهند عادات بهتری را در وجود خود نهادینه کنند

. افرادی که می خواهند به موفقیت و افزایش درآمد دست پیدا کنند.

 

درباره نویسنده

"دارن هاردی"، کارآفرین، ناشر و نویسنده ای است که در مورد موضوعاتی چون موفقیت و بازدهی کتاب می نویسد. او در زمینه رشد و توسعه فردی هم مشاوره ارائه می دهد. زمانی که تنها 18 سال داشته، کسب وکار خود را در زمینه املاک و مستغلات تاسیس می کند و به یک میلیونر خود ساخته تبدیل می شود.

 

در حال حاضر، هاردی مدیر عامل و ناشر مجله موفقیت است. او نویسنده مقاله "راهنمای مالکیت کسب و کار" در سال 2015 است. موفقیت شخصی هاردی، مرهون اثر مرکب  است. کتاب اثر مرکب در سال 2010 نوشته شده است که از همان ابتدا، بسیار پرفروش بوده است. این کتاب، الهام بخش افرادی است که می خواهند با تغییر عادات و تصمیمات روزمره، اهداف بزرگ خود را به واقعیت تبدیل کنند. 

منتخب توسعه مهارت فردی
مشاهده همه
نظرات خوانندگان

امتیاز کتاب: 0.00 امتیاز

ثبت نظر