loading...
خلاصه کتاب قصاص و تقاص

خلاصه کتاب قصاص و تقاص

با مطالعه این کتاب 50 امتیاز به دست آورید
با ارسال نظر در پایین این کتاب 5 امتیاز به دست آورید

درباره کتاب

خلاصه کتاب درس‌های زندگی از هانیبال سرگذشت زندگی یکی از بزرگترین فرمانده‌های تاریخه. هانیبال یکی‌از نوابغ نظامی دوران باستان بود که در سال ۲۱۸ قبل‌از میلاد، با ارتش کم‌تعدادِ خود از گذرگاه‌های آلپ گذشت و چنان شکست سنگینی رو به روم تحمیل کرد که در تاریخ ماندگار شد.

این کتاب با الهام از زندگی این فرمانده‌ی کارتاژی، درس‌هایی درباره‌ی زندگی رو ارائه می‌کنه که به سعادت در زندگی کمک به‌سزایی می‌کنن. این کتاب بهت نشون میده که چرا بعضی آدما دربرابر شکست‌های زندگی تسلیم میشن و بعضی دیگه بهش غلبه می‌کنن و چرا بعضی آدما جَوزده‌ی موفقیت میشن درحالی‌که بعضی دیگه شکوفا میشن و موفقیت‌های پشتِ هم به‌دست میارن. 

خلاصه کتاب درس های زندگی از هانیبال، چکیده‌ی یه داستانِ ماجراجویانه، یه درامِ هیجان‌انگیز و یه راهنمای روشنگر برای درک رفتاره. با خوندن این خلاصه کتاب متوجه میشی که چطور می‌تونی راجع‌به هر چیزی توی مسیر موفقیت، از تاثیر والدین گرفته تا تعیین هدف و مقابله با چالش‌های درسی، حرفی برای گفتن داشته باشی و توی این راه، قدم‌به‌قدم به پیشرفت و شکوفایی برسی.

اگه دوست داری این کتاب رو مطالعه کنی، اما فرصت کافی نداری، خبر خوب اینه که چکیدا ۰ تا ۱۰۰ این کتاب رو به‌طور کامل برات خلاصه کرده و همین الان می‌تونی ازطریق سایت یا اپلیکیشن مطالعه کنی.

 

در چه صورتی از این کتاب لذت می‌بری؟- اگه توی زندگیت شکست‌های پی‌در‌پی رو تجربه می‌کنی
- اگه دوست داری به شکوفایی و موفقیت‌های زیادی برسی
- اگه برات جالبه که بدونی چطور میشه از زندگی یه افسر نظامی درس‌های زیادی گرفت

 

 

منتخب موفقیت
مشاهده همه
نظرات خوانندگان

امتیاز کتاب: 0.00 امتیاز

ثبت نظر